شرکت آترین

گروه مشاورین آترین فعالیت خود را از سال 1385 با چشم انداز ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت آغاز نموده در سال 1392 با مدیریت جدید و با برنامه ریزی و سازماندهی مجدد سعی در تحقق آرمان های تعیین شده خود را دارد.این گروه با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد، فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مختلفی مانند سیستم رزرواسیون جامع هتلی آترین ، سیستم رزرواسیون جامع آژانس های گردشگری و همچنین سیستم جامع رفاهی گسترش داده و تاکنون افتخار همکاری با بسیاری از هتل ها، آژانس های مسافرتی، سازمان ها و شرکت های متعدد داشته است.
این گروه نه تنها خود را ملزم به اجرای هر پروژه به بالاترین کیفیت در تمام مراحل اجرا اعم از طراحی، برنامه نویسی و پشتیبانی دانسته بلکه پس از تحویل در زمینه های مختلف اعم از بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی و بروز رسانی نرم افزار در کنار مشتریان خود بوده و سعی در ارائه خدمات مختلف و متنوع در جهت پیشرفت و رشد مشتریان خود دارد.

شرکت آترین در  سه حوزه گوناگون خدمات خود را ارائه میدهد :

   

pendarpishe

  نرم افزار رزرواسیون هتل :

مدیریت هر هتل در راستای افزایش فروش، کاهش ریسک ها و کاهش هزینه ها سیاست هایی را بر می گزیند.یکی از مهمترین سیاست ها در ایجاد مشتریان بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر، برگرفتن سیاست فروش آنلاین و استفاده از نرم افزار رزرواسیون هتل می باشد .اما نرم افزار رزرواسیون هتل چیست و آیا هر نرم افزاری قابل استفاده و نتیجه بخش می باشد؟
به طور کلی، نرم افزار رزرواسیون هتل یا سیستم رزرواسیون مرکزی که به اختصار به آن CRS می گویند، سیستم مورد نیاز هر هتل در جهت مدیریت رزرو مشتریان هتل و انجام کلیه فرآیندهای رزرواسیون هتل بصورت آنلاین می باشد.در حقیقت CRS یک سیستم مجزا و در عین حال یکپارچه با نرم افزار هتلداری (PMS) می باشد تا بتواند کلیه اطلاعات مورد نیاز مانند قیمت و موجودی اتاق ها را جهت انجام فرآیند آنلاین رزرواسیون هتل از PMS دریافت نماید.از طریق CRS، اتصال با کلیه سیستم های فروش مانند وبسایت آژانس ها،OTA ها و سایر مراکز فروش هتلی بصورت آنلاین برقرار می گردد، در نتیجه باعث کاهش تماس های مکرر شرکت ها با هتل و همچنین افزایش سرعت و امنیت می گردد. در کل می توان نتیجه گرفت که CRS، مهمترین عامل برای افزایش ضریب اشغال در کلیه هتل ها می باشد.

  • طراحی وب سایت و سئو :

   طراحی یک وب سایت حرفه ای و مدرن همراه با رعایت اصول سئو (بهینه سازی وب سایت) می تواند تاثیر بسیار زیادی بر بازاریابی ، فروش ، جذب مخاطب و ارتباط بهتر و موثرتر با مشتری ایجاد نماید و عملا یک شرکت را در جهت رقابت با سایرین و ایجاد برند متمایز تجاری موفق نماید .اگر یک وب سایت داشته باشید مشتریان نیز شما را در فضای مجازی پیدا کرده و به شما مراجعه می کنند .
   وب سایت یک عنصر ضروری برای هر شرکت بدون در نظرگیری نوع یا بزرگی شرکت می باشد .داشتن یک وب سایت حرفه ای نه تنها به حضور برند در فضای اینترنت بدون در نظرگیری محدودیتهای جغرافیایی کمک میکند بلکه تاثیر مستقیم برای گسترش بازار و استراتژی های بازاریابی دارد و بعبارتی وب سایت پایه و بنیاد بازاریابی دیجیتال شماست . طراحی وب سایت یا در زبان معمول طراحی وب شامل مهارتها و موضوعات گوناگونی در طراحی ساخت و نگهداری وب سایت استفاده می گردد . این مهارت ها میتوان به طراحی گرافیکی وب کد نویسی و … دسته بندی نمود .در طراحی وب سایت نباید فقط به زیبایی آن توجه نمود بلکه باید به نوع کد نویسی قابلیت بروز رسانی و ….توجه نمود تا نه تنها امکان اطلاع رسانی از محصولات و خدمات شرکت را فراهم سازد بلکه وسیله ای جهت جذب مخاطبین و بازاریابی بهتر و در نتیجه افزایش فروش شده و ضمن ایجاد افزایش بازدید عاملی برای رقابت با دیگران و ایجاد برند گردد .توجه به این نکته بسیار مهم است که داشتن یک وب سایت بدون امکانات ذکر شده و غیر حرفه ای نه تنها صرف هزینه ای بدون بهره برای شرکت بوده بلکه باعث بی اعتمادی مشتری هنگام بازدید از وب سایت شما بعنوان شناسه ای جهت ارائه چهره شرکت در دنیا مجازی به شما خواهد بود .

  • . . . .

 • خدمات طراحی و چاپ :

  تیم گروه مشاورین آترین با هدف ایجاد ساختاری منسجم و با شناخت از فضای کسب و کار مشتریان اقدام به ایجاد تیم گرافیک آترین نموده است . تیم آترین دیزاین در کلیه مراحل از طراحی تا چاپ با افتخار همراه شما مشتریان می باشد.
  خدمات قابل ارائه توسط تیم گرافیکی ما:
  • طراحی هویت های بصری سازمان
  • طراحی قالبها مانند طراحی لوگو ، طراحی ست اداری، طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ و …
  • چاپ های دیجیتال
  • چاپ افست
  • عکاسی صنعتی
  • طراحی و چاپ لیبل
  • طراحی و چاپ بسته بندی محصولات

info@medrikgroup.com

021-91303360

تهران . خیابان کریم خان زند . رو به روی خیابان ایرانشهر. نبش کوچه عسجدی . پلاک ۱ . طبقه ۳ . واحد ۵

مدریک در نقشه
تمامی حقوق این سایت متعلق یه گروه مدریک می باشد.
نرم افزار هتلداری مدریک .