آنچه در مورد ما باید بدانید

گروه شرکتهای مدریک و همچنین کنسرسیوم شرکتهای همکار ، نرم افزارها و خدمات جدیدی را به شما ارائه خواهند داد :

 • نرم افزارهای جامع مالی تحت ویندوز و تحت وب
 • نرم افزارهای جامع هتلداری و مالی تحت ویندوز و تحت وب
 • نرم افزارهای مالی برای شرکتهای بزرگ هولدینگ
 • نرم افزارهای هتلداری ویژه هتلهای بزرگ و زنجیره ای
 • طراحی و اجرا و هچنین پشتیبانی حرفه ای و قوی از سخت افزار و شبکه
 • ارائه خدمات حسابداری ، مالی ، مدیریتی ( شرح آن در کاتالوگها و سایت گروه موجود است )
 • نرم افزار اتوماسیون اداری ویژه شرکتها و هتلها ( تحت وب)
 • طراحی سایت حرفه ای
 • طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای
 • نرم افزار ویژه فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای
 • نرم افزار ویژه تولیدیها فروشگاههای کوچک
 • نرم افزار داشبورد مدیران
 • نرم افزار حسابرسی داخلی
 • نرم افزار ویژه دانشگاهها و آموزشگاهها ( تحت وب )

 

 

 

شرکت پردازش پیشه مدریک

آنچه باید در مورد ما بدانید :

برای توضیح شفاف و در جریان قرار دادن صادقانه آنچه گذشته است ،  وضعیت و تاریخچه شرکت پردازش پیشه مدریک و گروه شرکتهای مدریک را خدمتتان ارائه می کنیم :

در سال 1369 شرکت مهندسی رایین سیستم  توسط عده ای از فارغ التحصیلان رشته کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران پایه ریزی گردید و کار خود را آغاز نمود . در آن سالها تولید نرم افزار حسابداری تحت DOS  و همچنین ارائه خدمات سخت افزار ،  سرلوحه کار این شرکت بود . در آن سالها ،  اولین نرم افزارهای تحت شبکه ( تکنولوژی BTrieve)  توسط این شرکت تولید شد.

شرکت مهندسی رایین سیستم در سال 1372 بطور رسمی ثبت و تاسیس گردید .

در طول سالهای ابتدایی به مرور نرم افزار های دیگری  نیز متشکل از نرم افزارهای انبارداری و حقوق و دستمزد  به این مجموعه اضافه گردید . نرم افزار تحت DOS رایین یکی از UserFriendly ترین و کاربردی ترین نرم افزارهای زمان خود بود و بشدت مورد توجه مشتریان خود قرار گرفت.

تا سال 1377 اکثر اعضای موسس شرکت ، از این مجموعه جدا شدند و تنها  آقایان بابک وامقی و مجتبی وجدانی طباطبایی ( از موسسین اولیه شرکت ) در مجموعه باقیماندند و با کمک دو شریک جدید دیگر کار را ادامه دادند.

در سال 1379 ، اولین ویرایش نرم افزارهای تحت ویندوز رایین ، تولید گردید و با تولید زیر سیستمهای مهمی چون دریافت و پرداخت ، فروش و دارایی ثابت ، مجموعه جامع نرم افزارهای ویندوز رایین پا به عرصه وجود گذاشت و بزودی جای خود را در بازار نرم افزارهای مالی کشور باز کرد و توانست جزو معدود شرکتهایی قرار بگیرد که نرم افزارهای مالی تحت ویندوزشان ، به اندازه نرم افزارهای DOS آنها مورد توجه واقع گردد.

دراین سال ، شرکت مهندسی رایین سیستم وارد بازار هتلداری نیز شد و با تولید اولین نرم افزار هتلداری تحت ویندوز که با نرم افزارهای مالی قوی پشتیبانی گردیده  و کاملا یکپارچه بود ، بسیار نوآور ، وارد عرصه بازار هتل گردید و بسرعت توانست یکی از برترین نرم افزارهای هتلداری ایران شود و سهم مهمی از بازار را به خود اختصاص دهد.

از سال 1379 شرکت رایین سیستم بسیار پرقدرت در عرصه نرم افزارهای مالی و بویژه هتلداری حضور داشته است.

از سال 1372 که شرکت رایین سیستم بطور رسمی  تاسیس گردید تا سال 1390 مدیریت شرکت بر عهده آقای مهندس وامقی بوده است . از  سال 1390 این سمت به آقای مهندس وجدانی سپرده شد و آقای وامقی سمت رئیس هیئت مدیره را بر عهده داشتند.

در سال 1389 یکی از شرکا ( آقای پیمان صابری ) و در سال 1390 یکی دیگر از شرکا ( خانم نازنین گرمسیری)  از شرکت رایین جدا شدند وفقط آقایان وامقی و وجدانی در هیئت شرکا و هیئت مدیره شرکت رایین باقی ماندند.

 

 

در سال 1373 ، شریک جدیدی به شرکت رایین اضافه گردید . با ورود این شریک جدید و تغییر یافتن مسیر قدیمی شرکت و بوجود آمدن روشهای جدیدی که مغایر با سلیقه و اهداف اولیه شرکت رایین بود  ،  باعث بوجود آمدن اختلاف نظرهای عمیق در مدیریت شرکت  گردید ،  که باعث شد آقای مهندس وامقی ( موسس شرکت رایین  و مدیر شرکت به مدت 20 سال ) علی رغم میل باطنی در سال 1394 ابتدا از کلیه سمتهای اجرایی خود در رایین کناره گیری نماید و در نهایت در بهار سال 1395  مجبور به ترک کامل  شرکت رایین گردد.  ایشان با واگذاری سهام خود در شرکت رایین ، مجوز استفاده از سورسها و نرم افزارهای کامل تحت وب و ویندوز مالی و هتلداری رایین را بصورت کاملا قانونی  از این شرکت اخذ نمود.

با خروج ایشان از شرکت ( و همچنین در حین خروج ایشان ) ،  حدود 20 نفر از پرسنل قدیمی و کارآزموده شرکت نیز از شرکت رایین سیستم جدا شدند  . آقای مهندس وامقی در سال 1395 و همزمان با خروج خود از شرکت رایین ابتدا شرکت پندار پیشه مدریک را با شراکت خانم جابری ( یکی از مدیران مالی برجسته  کشورو مدیر شرکت تاکام )  و سپس شرکت پردازش پیشه مدریک را به کمک جمعی از مدیران و پرسنل قدیم شرکت رایین ( و ویژه نرم افزارهای مالی ) و پس از اندی شرکت پذیراپیشه مدریک را با جمعی دیگر از مدیران و پرسنل قدیم شرکت رایین ( و ویژه نرم افزارهای هتلداری ) تاسیس نمود و بدین ترتیب گروه شرکتهای مدریک پا به عرصه وجود گذاشت .

این گروه با ایجاد کنسریوم قوی با چند شرکت نرم افزاری قدیمی و قدرتمند دیگر ، نوآوری جدید دیگری را پا به عرصه وجود  نهاد .

شرکتهای

 • شرکت پافکو ( تولید کننده نرم افزارهای انوماسیون اداری تحت وب ، نرم افزارهای دانشگاهی و آموزشگاهی ، و نرم افزارهای سایت ساز و فروشگاه ساز )
 • شرکت ارقام نگار اندیشه ( تولید کننده نرم افزارهای فروشگاهی ویژه فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای و نرم افزار جامع داشبورد مدیران )
 • شرکت رازی افزار ( تولید کننده نرم افزارهای تولیدی و فروشگاهی پوشاک ، نرم افزرارهای سوپرمارکت ، آرایشگاه و …)
 • شرکت سارینا سیستم ( تولید کننده نرم افزارهای جامع حسابرسی )

در این کنسرسیوم قدرتمند حضور دارند و شرکتهای دیگری نیز بزودی به این کنسرسیوم خواهند پیوست  .

 

 

مدیران و کارشناسان  قدیمی شرکت رایین سیستم و همچنین مدیران و کارشناسان جدیدی که هم اکنون با گروه شرکتهای مدریک همکاری      می نمایند عبارتند از :

سمت نام سابقه کار
مدیرعامل گروه شرکتهای مدریک

مدیرعامل شرکت پندار پیشه مدریک

رئیس هیئت مدیره شرکت پردازش پیشه مدریک

آقای بابک وامقی 33  رایین سیستم
مدیرعامل شرکت پردازش پیشه مدریک خانم زهرا جابری 26  تاکام
مدیر اجرایی شرکت پردازش پیشه مدریک آقای علی کامرانی 17  رایین سیستم
مدیر تولید و برنامه نویسی تحت وب آقای حامد قلی پور 17  رایین سیستم
مدیر طراحی نرم افزارهای کاربردی آقای علیرضا لطفی پور 22  رایین سیستم
مدیر آموزش و راه اندازی آقای ایمان رستمی 5
مدیر پشتیبانی آقای کمیل سهیلی 5

info@medrikgroup.com

021-91303360

تهران . خیابان کریم خان زند . رو به روی خیابان ایرانشهر. نبش کوچه عسجدی . پلاک ۱ . طبقه ۳ . واحد ۵

مدریک در نقشه
تمامی حقوق این سایت متعلق یه گروه مدریک می باشد.
نرم افزار هتلداری مدریک .